Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Співаки одні за одними відмовляються від участі в Євробаченні 2019 ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-02-2019  11:45
Співаки одні за одними відмовляються від участі в Євробаченні 2019

25 лютого переможниця відбору на пісенний конкурс Євробачення 2019 MARUV відмовилася від участі, заявивши, що не змогла дійти згоди з НСТУ стосовно договору.

Олександра Кольцова, членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії заявила, що умови догову були такі ж як і у всіх попередніх співаків. Новим став лише пункт про відсутність концертів у Росії.

НСТУ вирішили запропонувати фіналістам відбору виступати на конкурсі, про те зараз жодні із них не погодилися. Також Кольцова повідомила, що цього року від України може ніхто не поїхати на конкурс

Вчора, Freedom-jazz, опублікували відмову:

Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експерементуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019.

А сьогодні зранку гурт KAZKA відмовилися від поїздки:

“Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом.”Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


24C°
8м/с