19°

погода у Рівному

Співведучий «#@)₴?$0» Дмитро Щербатюк розповів рівнянам про автостоп на візку (ВІДЕО, ФОТО)

Сьогодні у Рівному ведучий Дмитро Щебетюк та команда Доступно.UA покажуть громадськості та журналістам, які місця у нашому місті доступні для людей, а до яких на візках дістатися складно. Стартувала перевірка об 11.00 від приміщення “INFOHUB”.

Учора ж Дмитро зустрівся з охочими послухати його історії подорожей автостопом Україною, Білоруссю та Європою. Понад двогодинне спілкування принесло масу задоволення як Дмитру, так і його гостям.

Дмитро зазначає, що все ж Україна багато в чому поступається Європі у доступності. Проте їхній новий проєкт направлений саме на покращення умов пересування людей на візках.

Окрім цікавих розповідей зі свого життя, які надихають навіть найбільших скептиків піднятися з дивана і творити власну долю, Дмитро також зіграв на гітарі, яку колись придбав у одному з магазинів у Європі. До слова, часто він та його друзі заробляли таким чином на вулицях під час подорожей. Адже у такому виді подорожі гроші на дорогу не витрачаються. Часто мандрівники навіть не беруть із собою коштів, лише найнеобхідніші речі.

Довідка: Ініціативу Доступно.UA заснували у грудні 2015 року. Відтоді команда перевірила 200 локацій на предмет безбар’єрності для маломобільних груп населення у 15 містах України, організувала два Форуми інклюзивності (2017, 2018), започаткувала нагороду [відкриті двері] для локацій, доступних для маломобільних груп населення, а також втілила численні проєкти про доступність та інклюзію.

Повідомляє: 0362.ua