Зеленський, Тимошенко і Луценко про розслідування щодо розкрадання Збройних сил | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-02-2019  14:00
Зеленський, Тимошенко і Луценко про розслідування щодо розкрадання Збройних сил

Гучне розслідування журналістів програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом” сколихнуло українське супспільство. На сьогодні вже можна почути доволі різкі заяви від прибічників й противників фігурантів справи. Сам Денис Бігус подякував  Леся Івановій за спільну працю й прокоментував, що справа має беззаперечні докази:
Це – кілька років роботи угруповання, яка за відкати поставляла військовим держзаводів б/ушний контрабас з Росії за завищеними в рази цінами. Так-так, поки всі рятували армію, скидалися, волонтери-дизель-починіть машину …

Там багато цитат. Факти, які стоять за цими цитатами – реальні закупівлі, ціни і фінансові проводки, конкурсні пропозиції, відвідування заводів, ось це ось все, що ми останні півроку перевіряли.

Представниця президента Ірина Луценко заявила, що “Укроборонпром” і Олег Гладковський будуть позиватися проти журналістів, що вони або вибачились, або навели неспростовні докази.

“А то складається дивна ситуація. Як тільки ми почали говорити про розкрадання в армії попередніх років, одразу з’являється якась історія з 2015 року і скидається перед виборами” – додала  Луценко

Також представниця президента стверджувала, що за основу розслідування була взята кримінальна справа НАБУ і САП ще 2015 року. Проте справу закрили через нестачу доказів.

 Юлія Тимошенко заявила, що буде готувати імпічмент Петру Порошенку:

“Те що журналістами було знайдене, підпадає під статтю 111 Кримінального кодексу України. Це державна зрада, умисно вчинена громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цінності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці країни”

Кандидат в президенти й шоу-мен Володимир Зеленський також відреагував на рослідування:

“Немає слів. Люди, які прийшли до влади на крові, “заробляють” на крові. Тобто контрабанда з Росією – можна, б/у-шні запчастини в обмін на життя наших солдатів – можна, канфєти – можна, MARUV – не можна”

Наразі журналісти програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом” готують текст, в якому дадуть відповіді на всі запитання й через тиждень мають оприлюднити наступну частину розслідування.
-3C°
3м/с