В компанію "Сталь-М" у Рівному прийшли СБУ і ДБР | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
31-01-2020  15:37
В компанію “Сталь-М” у Рівному прийшли СБУ і ДБР
Джерело: Суспільне

Представники правоохоронних структур приходили на територію підприємства на Соборній, 370-Д. Засновником “Сталь-М” є ексголова Рівненської ОДА часів Петра Порошенка Олексій Муляренко (нині база даних показує керівником його сина Андрія). Про слідчі дії стало відомо із публікації “Четвертої влади”. Журналісти в матеріалі зазначають, що жодних коментарів від присутніх їм отримати не вдалось та їх просто виставили за огорожу.

Суспільне прибуло на місце о 14:30. Охоронець, який не представився, але назвався працівником фірми, ворота не відчинив. За його словами, йому сказали нікого не впускати, але хто дав вказівку – не сказав. Додав, що правоохоронців не бачив, про обшук нічого не знає, керівництва – немає. Не побачили людей у формі і наші журналісти.

Однак, факт присутності правоохоронців підтверджують фото “Четвертої влади”, зокрема і те, що на місці були представники СБУ.

Фото: “Четверта влада”

В управлінні факт процесуальних дій підтвердили, додавши, що провадження перебуває у віданні Державного бюро розслідувань.

 

У ДБР, як пише “Четверта влада”, інформацію про обшуки не змогли ні підтвердити, ні заперечити, додавши, що спілкуватись із пресою поки немає кому за відсутності речника. 

Додамо, що Суспільне також декілька днів, працюючи над матеріалами, не може вийти на зв’язок із відповідальними в Держбюро за комунікацію

.

Зв’язатись із Олексієм Муляренком змогли журналісти “Рівне вечірнє”Він зазначив, що це не обшук, а огляд:

 

Обшуків на “Сталь-М” немає. Там відбуваються певні слідчі дії. Але в рамках цих слідчих дій там йде просто спілкування та огляд. Більше інформації надати не можу.

 

“Четверта влада” зазначає, що, за попередньою інформацією, обшуки проводять за статтею 366-1 Кримінального кодексу України (стаття за декларування недостовірної інформації). Мовляв, посадовець перед звільненням з ОДА і як кандидат в нардепи не вніс у декларацію дані про реконструйоване приміщення (про яке саме приміщення йдеться, наразі не відомо). Нагадаємо, Олексій Муляренко на останніх виборах до парламенту балотувався від Рівного, однак програв представнику “Зе! Команди”.

 

Наразі Суспільне намагається дізнатись більше щодо цієї теми.

Автори: Іван Марчук, Руслан Савуляк


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
4м/с