18°

«Верес» у Здолбунові: депутат Рівненської райради заявив про можливу незаконну забудову землі

Депутат Рівненської районної ради від політичної сили «Голос» Сирота Дмитро на своїй сторінці у соцмережі Facebook опублікував відео, в якому закликав депутатів Здолбунівської міської ради добре подумати над своїм рішенням під час голосування щодо укладання договору з НК «Верес».

«Бути чи не бути? Або що не так з потенційними «інвестиціями» і НК «Верес» у Здолбунові. Якщо коротко, підводних каменів більше, ніж переваг. Замість розвитку футболу в нашій громаді може прийти його занепад. Замість бази «Вересу» на землі біля гідропарку можуть з‘явитись багатоповерхівки», – пише Дмитро Сирота.

Пан Сирота у своєму відеозверненні розповідає про робочу групу, яка мала обговорити це питання. Але обговорення не вийшло, тому що юрист міської ради принесла на обговорення, за словами депутата від «Голосу», так звану «козу» (від ред.: коза – шаблон документа, заяви, договору тощо).

«Місто має виставити максимальну кількість запобіжників для того, щоб ця земельна ділянка не буда забудована багатоповерховими будинками», – підсумовує Дмитро Сирота.

Раніше ми писали про пристрасті, які вирують у Здолбунівській міській раді навколо питання виділу НК «Верес» земельної ділянки (близько 2 га) включно з місцевим стадіоном «Колос» для будівництва тренувальної бази.