Власника аптек засудили за виготовлення та продаж нарковмісних ліків | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-04-2019  14:30
Власника аптек засудили за виготовлення та продаж нарковмісних ліків

Сьогодні у Рівненському міському суді було оголошено вирок власнику аптек Юрію Мазепі, якого обвинувачують у незаконному виробництві та збуті сильнодіючих та нарковмісних лікарських препаратів.

Юрій Мазепа вже був засуджений Луцькміськрайонного суду від 24 грудня 2015 року до п’яти років позбавлення та звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на три роки, проте був звільнений від покарання у зв’язку із закінченням іспитового строку.

Як повідомлялося, у 2013-му році в аптеці на вул. Костромській поліцейські провели ряд обшуків. Тоді справу було закрито.

У поліції розповідали, що при повторному обшуку у 2014 році було вилучено сильнодіючі препарати, а також кодеїновмісні препарати без належних дозволів та маркування.

Свою вину Мазепа заперечував – у суді заявляв, що таблетки йому підкинули працівники поліції, а кримінальне провадження стосовно нього було сфабриковане.

При ухваленні рішення суд прийшов до висновку, що вина Мазепи доводиться повністю. При прийнятті рішення суд взяв до уваги, що даний злочин відноситься до злочинів середньої тяжкості, а також врахував те, що обвинувачений має дитину. Відтак, суд вважає, що виправлення Мазепи можливе без ізолювання його від суспільства.

Юрія Мазепу засудили за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 321 КК України та призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік, водночас на підставі ст.. 75 КК України від відбування покарання Мазепу звільнили з випробуванням іспитового строку тривалістю 2 роки.

Також для Мазепи було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Обвинувачений може подати апеляційну скаргу протягом 30 днів.

Повідомляє ЧаРівне


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
2м/с